Obsługa prawna

W celu zapewnienia bezpieczeństwa przeprowadzanych za pośrednictwem Intercessio Nieruchomości transakcji współpracujemy z Kancelarią Prawną. Na życzenie naszych Klientów, Prawnicy obecni są na każdym etapie współpracy i czuwają nad poprawnością formalno-prawną realizowanej transakcji.

Kancelaria Prawna to zespół doświadczonych prawników z wieloletnią praktyką na rynku usług prawnych. Łącząc doskonałą znajomość przepisów prawa z doświadczeniem prawników i wiedzą biegłych specjalistów Kancelaria oferuje kompleksowe prowadzenie spraw. Klienci są pod bezpośrednią opieką profesjonalistów, gotowych odpowiedzieć na każde stawiane przez Państwa pytania.

Zakres świadczonych usług obejmuje wszystkie zagadnienia prawa gospodarczego, handlowego, cywilnego, rodzinnego oraz spadkowego.

Zespół Kancelarii świadczy najwyższej jakości usług prawne, indywidualnie traktując potrzeby Klienta.

Obsługa prawna oferowana przez Kancelarię Prawną na rzecz Klientów Intercessio Nieruchomości, w zakresie szeroko rozumianego prawa nieruchomości oraz prawa inwestycji budowlanych, obejmuje doradztwo oraz usługi prawne na wszystkich etapach inwestycji, w tym:

  • weryfikację stanu prawnego nieruchomości

  • przygotowanie projektów umów w ramach obrotu nieruchomościami

  • negocjacje i przygotowywanie kontraktów budowlanych

  • doradztwo w sferze możliwości zagospodarowania nieruchomości pod kątem przepisów o planowaniu przestrzennym

  • doradztwo podatkowe w kwestiach związanych z obrotem nieruchomościami

  • prowadzeniem spraw o zasiedzenie, zniesienie współwłasności i ustanowienie służebności

 
Oferta Kancelarii Prawnej pozwala naszym Klientom oddać sprawy związane z zakupem, budową czy sprzedażą nieruchomości w ręce profesjonalistów.