Home staging

Posiadasz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem, którą odwiedza wielu zainteresowanych, ale ostatecznie nikt nie decyduje się na jej zakup czy najem? Co powinieneś zrobić, żeby Twoja oferta zyskała na atrakcyjności, a zainteresowanie nią potencjalnych nabywców wzrosło?
Jeżeli zadajesz sobie te pytania - nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Home staging to angielski termin oznaczający przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu w taki sposób, aby Twoje mieszkanie spodobało się jak największej liczbie klientów, szybko znalazło nabywcę i uzyskało jak najwyższą cenę.

Z pomocą profesjonalnego home stagera Intercessio Nieruchomości przygotujesz swoją nieruchomość do szybkiej sprzedaży lub wynajmu. Nasi eksperci w krótkim czasie, a co najważniejsze przy zaangażowaniu niewielkich nakładów finansowych, pomogą Ci zmienić każde wnętrze, tak, aby już od wejścia przypadło ono do gustu niemal każdemu. Poprzez obiektywne spojrzenie na Twoją nieruchomość oczami potencjalnego zainteresowanego pomożemy Ci w zidentyfikowaniu, a następnie wyeliminowaniu, tych elementów, które stanowić mogą przeszkodę w znalezieniu nabywcy lub chętnego wynająć Twoje mieszkanie czy dom.
Po wstępnej analizie nieruchomości otrzymasz od naszych ekspertów propozycje optymalnych ulepszeń związnych z właściwą aranżacją wnętrza, odpowiednim ustawieniem mebli, dopasowaniem kolorytycznym, dzięki czemu atrakcyjność Twojej nieruchomości znacznie wzrośnie.
Budżet metamorfozy dopasowany jest zawsze do indywidualnych możliwości Klienta - dzięki wiedzy naszych ekspertów zainwestujesz tylko tam gdzie jest to niezbędne!